2012 Yılında Bursa merkezli olarak kurulan ETİNOKS Baca ve Enerji Teknik İzolasyon ve Havalandırma Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Paslanmaz Çelik Baca uygulamalarında çözüm sunmak amacı ile yola çıkmıştır, sonrasında bünyesine katmış olduğu konusunda uzman teknik personeller, profesyonel yöneticileri ile merkezi sistem kazan dairelerine ait bacaların yanı sıra Endüstriyel Baca Sistemleri, Kompozit Baca Sistemleri, Paslanmaz Çöp Toplama Sistemleri, Tesisat İzolasyon, Endüstriyel ve  Konut Havalandırma sistemleri konularında hizmet vermektedir.

 

Etinoks Enerji, ağırlıklı olarak sanayi tesislerine, havalandırma ve baca sistemleri konusunda çözüm merkezi olarak hizmet vermektedir.

 

2018 yılında Furanflex (kompozit baca) markası ile yapmış olduğumuz sözleşme kapsamında Bursa’da önemli bir ihtiyaç olan bacalı kombilerin baca problemlerine çözüm olarak ilklere ve sektöre öncülük etmektedir. 

2022 Yılı başlarında ise Fan üretimi konusunda çalışmalara başlamış olup Etinoks adı ve markası ile  ilk ürün gruplarının üretimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

 

Etinoks Enerji 2.200 m² kapalı alanın da siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Doğru malzeme, kaliteli işçilik, satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanarak yoluna devam etmekte olan ETİNOKS ENERJİ alanında deneyimli kadrosuyla, hizmet vermekte olduğu firmalara daha hızlı ve güvenli bir hizmet sunmak prensibiyle yoluna devam etmektedir. ETİNOKS ENERJİ, maksimum enerji tasarrufu sağlayan, insana, doğaya ve çevreye en az düzeyde zarar veren, insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan, sistemler tasarlayıp uygulamaktadır.